Sobota, 14 stycznia 2005

W drugą sobotę karnawału dyrektor Gimnazjum nr 3 w Pabianicach Marian Lewandowski otworzył I BAL GIMNAZJALNY. Na 100 dni przed egzaminami bawili się dyrekcja szkoły, nauczyciele, uczniowie klas trzecich i ich rodzice (w sumie 250 osób).

Impreza rozpoczęła się tradycyjnym polonezem. Niepowtarzalny układ taneczny ćwiczony pod okiem nauczycielki wych. fiz. p. Urszuli Wdowiak wywarł na wszystkich ogromne wrażenie.

Kolejnym punktem bogatego programu były pokazy tańca towarzyskiego w wykonaniu ucznia klasy IIIj Michała Urbaniaka i jego partnerki.

Punktualnie o 20:00 rozpoczął się występ szkolnego kabaretu pt.: "Jeden dzień w gimnazjum", który okazał się gwoździem wieczoru. Przygotowany przez uczniów, a wyreżyserowany przez p. Małgorzatę Jachowicz program został przyjęty z entuzjazmem. Nauczyciele, wiedząc, że "prawdziwa cnota krytyk się nie boi", wykazali się poczuciem humoru i gratulowali talentu autorom.

To się musiało udać! Organizatorzy balu - samorząd szkolny pod opieką p. Doroty Pawłowskiej, p. Małgorzaty Jachowicz, p. Izabeli Zakrzewskiej wspierani przez bardzo zaangażowanych rodziców zadbali o każdy szczegół, dzięki temu imprezę można zaliczyć do bardzo udanych.