Był raz bal na sto par ...
Sobota, 11 lutego 2006 r.

O godz. 17.00 dyr. Marek Ostojski powitał wszystkich obecnych, a nastepnie 18 par uczniów zatańczyło poloneza, który wycisnął niejedną łzę wzruszenia, szczególnie wśród rodziców. Gorące oklaski i podziękowania za przygotowanie układu tanecznego otrzymała p. Urszula Wdowiak, nauczycielka wychowania fizycznego.
          Nie zabrakło także kabaretu, który dostarczył uczestnikom balu dużą dawkę humoru. zabawne skecze i muzyka z seriali filmowych wprawiły wszystkich w doskonały nastrój. Scenariuszem, oprawą muzyczną i reżyserią zajęła się p. Małgorzata Jachowicz we współpracy z p. Dorotą Pawłowską.
          Pięknie udekorowane sale, eleganckie stroje, muzyka i taniec - wszystko to wpłynęło na niepowtarzalną atmosferę balu. Takie wydarzenie na długo pozostanie w pamięci uczniów, rodziców i nauczycieli.