Sobota 5 listopada 2005 r.

Wzorem lat ubiegłych uroczystość przebiegała pod określonym hasłem. W br. uczniowie wzięli udział w niekonwencjonalnej lekcji geografii. Temat lekcji brzmiał: "My z globalnej wioski". Pierwszoklasiści otrzymali zadanie przygotowania ciekawostek na temat wybranego przez siebie kraju. Musieli wykazać się zdolnościami artystycznymi i kulinarnymi, gdyż jednym z zadań było przygotowanie narodowej potrawy. Ślubowanie przebiegało w sympatycznej atmosferze i wszyscy świetnie się bawili.

Dyrekcja szkoły w składzie p. B. Hańczewska i p. M. Lewandowski oceniła kulinarne zdolności, smakując potrawy z różnych stron świata - nie ma to jak przez żołądek do serca. Wszyscy uczniowie zasłużyli na godne miano gimnazjalisty.

Uroczystość ślubowania przeprowadzono z inicjatywy Samorządu Szkolnego przy współpracy z uczniami kl. III pod kierunkiem p.M.Bieleckiej, p.L.Jurek i p.K.Pokorskiej.

Pani Jolanta Marczuk (wych. kl. Im) na zdjęciach utrwaliła przebieg imprezy.

klasa 1m wraz z wychowawcą p.J.Marczuk - Indie
Klasa 1m wraz z wychowawcą p.J.Marczuk - Indie
Klasa 1p wraz z wychowawcą p.B.Szczecińską
Klasa 1f wraz z wychowawcą p.Z.Tuzikiewicz - Hiszpania