Wojewódzki Konkurs Geograficzny - rok 2007

SZLIFIERNIA DIAMENTÓW
KUŹNIA TALENTÓW
TRZY LATA SUKCESÓW

Kolejne sukcesy w Wojewódzkim Konkursie Geograficznym organizowanym przez WODN w Piotrkowie Trybunalskim zanotowali uczniowie Gimnazjum nr 3 w Pabianicach. Po ciężkich bojach z rocznikiem statystycznym, globusem (atlasem) i bogatą literaturą dodatkową do trzeciego etapu eliminacji przebrnęli: Anna OwczarczykWojciech Bielecki (podopieczni p. Marka Lendy) oraz Marta Borowska (opiekun p. Ewa Widz).
          W finale poświęconym wiedzy o Polsce najlepiej poradziła sobie Ania Owczarczyk, która została laureatką konkursu, a Marta Borowska i Wojtek Bielecki jego finalistami.
          To już piąty laureat p. M. Lendy w ciągu trzech ostatnich lat. W poprzednich latach laury zdobywali: Krzysztof JuszkoŻaneta Fokczyńska (2005 r.) oraz Janek CzarneckiMichał Rybczyński (2006 r.).