Podsumowanie konkursów matematycznych 2006/2007

Dnia 5 czerwca 2007r. odbyła się w naszej szkole uroczystość podsumowująca wyniki konkursów matematycznych, w których brali udział nasi gimnazjaliści.
Poznaliśmy finalistów II Powiatowego Konkursu Matematycznego ,,Liczby rządzą światem”, którego organizatorem była nasza szkoła. Ponieważ konkurs ten przebiegał pod patronatem Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego, to o jego wynikach można dowiedzieć się na stronie: www.gwo.pl.
          Najlepszy wynik w "KANGURZE MATEMATYCZNYM" uzyskał ucz. kl. 2c - Michał Jarzyna (115pkt), wyróżnienia zdobyli również: Kasia Pokładek ucz. kl 1i (110pkt), Mateusz Dubiel ucz. kl. 1h (97,5pkt), Wiktor Krawczyk ucz. kl 3m (92,25), Karolina Dembowska ucz. kl. 1e (90,75), Maciej Trąbski ucz. kl. 3n (90pkt).
          Dyplomy otrzymali zwycięzcy "MATMAMISTRZA”.
          Znamy już wyróżnionego ucznia w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym "PANDA 2006/2007”. Jest nim Daniel Strózik z kl. 1e, który zajął 9 miejsce z matematyki na poziomie klasy 1 gimnazjum.

Uroczystość swoimi występami artystycznymi uświetniła grupa młodzieży z Klubu Miłośników Kultury i Sztuki pod kierunkiem p. Wioletty Sobieraj. Piosenkę o "matmie” razem z publicznością śpiewały także główne organizatorki uroczystości: p. D. Daszyńska, p. J. Jarmakowskap. I. Sokół.