Szkolny konkurs "Mistrz Klawiatury 2007" - eliminacje

Finał konkursu "MISTRZ KLAWIATURY 2006/2007"

26 kwietnia 2007 roku o godz. 8.30 Ci, którzy okazali się najlepsi w eliminacjach przystąpili do finałowych rozgrywek.
          Najlepszy okazał się Kornel Kot(2h) i to on uzyskał tytuł Mistrza Klawiatury 2006/2007. Drugie miejsce i tytuł I v-ce mistrza przypadł Jackowi Tołoczko (3i), a trzecie i tytuł II v-ce mistrza Martynie Kapitułce(3n). Gratulujemy :-))
          Z rąk dyrektora p. Włodzimierza Stanka otrzymali oni gratulacje, pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody.
Dla pozostałych finalistów, którzy również wykazali się dużymi umiejętnościami, były dyplomy i drobne upominki. Nagrody dla finalistów ufundowane zostały przez Philips Lighting Poland S.A. Oddział w Pabianicach. DZIĘKUJEMY :-)
          To była V edycja konkursu, który corocznie przygotowują i przeprowadzają nauczyciele informatyki naszej szkoły. W tym roku czuwali nad jego prawidłowym przebiegiem p. G. Rosiak, p. J. Sadłowski i p. K. Rosiak.