OTWARTA SZKOŁA

Dnia 27 i 28 lutego br.w ramach Dni Otwartych Gimnazjum nr 3 gościło uczniów klas VI wraz z wychowawcami ze Szkoły Podstawej nr 3. Spotkanie zorganizował zespół ds. promocji szkoły.
          Goście spotkali się w sali konferencyjnej, gdzie przywitali ich p. dyrektor Włodzimierz Stanek i p. Sławomir Szczesio, przedstawiając wszystkie punkty programu zwiedzania gimnazjum.
Laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego przedstawiły swoje zwycięskie teksty, a Klub Miłośników Kultury i Sztuki umilił nam chwile muzyką. Swoją pracę przedstawili także członkowie Klubu Europejskiego, działąjącego w naszej szkole.
          Kolejnym punktem programu były mecze piłki nożnej i piłki siatkowej; uczniowie SP 3 kontra uczniowie gimnazjum, wywodzący się z SP 3. Po meczu goście zwiedzili niektóre pomieszczenia szkolne m.in. bibliotekę, czytelnię, sale komputerowe, wybrane pracownie przedmiotowe oraz niedawno otwartą siłownię.
          Mamy nadzieję, że dzięki takim spotkaniom przyszli gimnazjaliści, jako uczniowie zasilą mury Gimnazjum nr 3.