Zakończenie roku szkolnego 2006/2007 dla uczniów klas trzecich

„W drogę, z bagażem marzeń” by budować swój los – to główny motyw uroczystego pożegnania klas trzecich w tym roku. Uczestniczyli w nim Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, przewodniczący Rady Rodziców p. Tomasz Łuczak oraz liczna rzesza Rodziców uczniów naszej szkoły.
          Uroczystość poprowadzili młodzi gospodarze, trzecioklasiści - Magdalena RządzińskaMaciej Trąbski.
          Dyrektor gimnazjum - p.  Pan Włodzimierz Stanek w swoim wystąpieniu pogratulował uczniom sukcesów, życzył dobrych, bezpiecznych i radosnych wakacji i uhonorował najlepszych.
          Pamiątkowe statuetki "ZŁOTE SOWY", dyplomy z tytułem SUPERABSOLWENTAlisty gratulacyjne dla Rodziców otrzymali:
Anna Owczarczyk, Martyna Kapitułka, Magdalena Rządzińska, Wojciech Bielecki, Milena Fokczyńska, Marta BaśkoKarolina Frachowicz.
          Na zdjęciu poniżej, kolejno od prawej. BRAWO !!! :-)
          Nagrody otrzymali "najlepsi przedmiotowcy" (na zdjęciu brakuje Martyny Kapitułki - najlepszego humanisty).
          Wyróżnieni zostali uczniowie i opiekunowie biorący udział w ogólnopolskim projekcie "Uczniowie z klasą".
          Nie zabrakło nagród, dyplomów i podziękowań dla absolwentów, którzy współtworzyli szkolną gazetkę oraz aktywnie pracowali w samorządzie szkolnym.
          Nagrodą specjalną został uhonorowany uczeń Marcin Szynk – szkolny fotograf, który z rąk p.  Sławomira Szczesio otrzymał niecodzienny prezent - krawat z Kubusiem Puchatkiem.
          W imieniu Rady Rodziców gratulacje nagrodzonym oraz życzenia udanych wakacji przekazał przew. Rady Rodziców, po czym nastąpiło Uroczyste ślubowanie, przekazanie sztandaru i stroju Samorządu Uczniowskiego.
          Słowa podziękowania wychowawcom klas trzecich oraz Radzie Pedagogicznej przekazała ucz. Ania Kociołek.
          Dopełnieniem wdzięczności były muzyczno-taneczne dedykacje w wykonaniu Klubu Miłośników Kultury i zespołu pod kierunkiem p. Urszuli Wdowiak.