217 rocznica Konstytucji 3 MAJA
W tematykę obchodów rocznicy konstytucji wprowadził montaż słowno-muzyczny przygotowany przez pana Andrzeja Pasińskiego, którego wysłuchali wszyscy uczniowie Szkoły. W swej treści zawierał on elementy dotyczące flagi narodowej i godła.

W słoneczny poranek 3 maja przed Szkołą zebrało się ponad 100 uczniów (reprezentanci niemal wszystkich klas), by za sztandarem Szkoły i Samorządem Uczniowskim udać się na uroczystości miejskie.
Uwagę przechodniów zwracała barwna grupa w strojach krakowskich - to członkowie Klubu Miłośników Kultury i Sztuki, którzy w czasie uroczystości miejskich stanowili orszak Króla Najjaśniejszej Rzeczpospolitej. Uczniów przygotowała pani Wioletta Sobieraj i p. Sławomir Szczesio. Ta grupa naszych uczniów przyciągała uwagę dość licznych uczestników obchodów.

Nasza młodzież i opiekunowie za aktywny udział otrzymała słowa podziękowania od władz miasta i aplauz zebranych.
Formą podziękowania było także spotkanie na dworze Kapituły Krakowskiej z prezydentem miasta panem Zbigniewem Dychto, który oprócz słów uznania wręczył okolicznościowe upominki.

Młodzieży i opiekunom za udział i organizację obchodów dziękuje DYREKCJA SZKOŁY i Zespół do spraw promocji.