Inauguracja roku akademickiego 2007/2008 w WSHE w Pabianicach
Po raz szósty reprezentacja Szkoły wzięła udział w inauguracji roku akademickiego 2007/2008 w WSHE w Pabianicach. W sobotę 29 września w auli Uczelni dyrektor Szkoły - p. Włodzimierz Stanek w towarzystwie Samorządu Uczniowskiego przekazał panu Rektorowi, kadrze nauczycielskiej i studentom wyrazy gratulacji z dokonanych osiągnięć i złożył okolicznościowe życzenia na rozpoczynający się rok akademicki. Zaproponował, aby Uczelnia po raz pierwszy zorganizowała Juwenalia.
Niedziela - 30 sierpnia była liturgiczna inauguracją roku akademickiego w kościele św. Mateusza połączona z poświęceniem indeksów studentów pierwszego roku. Społeczność Szkoły reprezentował prowadzący Zespół do spraw promocji p. Sławomir Szczesio i Samorząd Uczniowski. Przekazaliśmy okolicznościowe życzenia i kwiaty. Rektor WSHE w końcowym wystąpieniu szczególnie mocno zaakcentował dobrą współpracę z naszą Szkołą i przekazał gorące podziękowania.

Zespół do spraw Promocji Szkoły