Bal gimnazjalny 2008

Tegoroczny bal dla trzecioklasistów Gimnazjum nr 3 był już czwartą tego rodzaju imprezą w historii istnienia szkoły.
Przygotowaniom do balu od wielu tygodni towarzyszyły wielkie emocje: 22 pary uczniów ćwiczyły kroki poloneza pod kierunkiem nauczycielek wf-u - Doroty Gwiazdowskiej i Anety Stępińskiej. Odbywały się także próby kabaretu, którego scenografię i reżyserię opracowały polonistki - Małgorzata Brzezińska i Monika Jaworska.
Bal gimnazjalny, był jak co roku, wyjątkowym wydarzeniem w życiu naszych uczniów, dlatego specjalnie na tę okazję zostały pięknie udekorowane sale i stoły, a młodzież bawiła się przy dobrej muzyce w eleganckich strojach, co niewątpliwie miało wpływ na niepowtarzalny charakter tego wydarzenia.
Organizacją balu zajęły się opiekunki Samorządu Szkolnego: Małgorzata Jachowicz, Wacława Czyżewska i Agnieszka Kapuścińska. Należy jednak podkreślić, że w przygotowaniach do tej imprezy uczestniczyło wielu nauczycieli, a nieocenioną pomoc okazali rodzice trzecioklasistów, którym organizatorzy składają serdeczne podziękowania.
Impreza była bardzo udana i z pewnością za rok spotkamy się na kolejnym Balu Gimnazjalnym....