Dzień Dziecka
Dzień Dziecka i Dzień Sportu w naszej szkole zaplanowaliśmy na poniedziałek 16.06.2008 r. Pogoda nam sprzyjała. Uczniowie klas pierwszych spotkali się ze swoimi wychowawcami o godz. 9 00 na Lewitynie. Tam nauczyciele wf-u przygotowali dla nich zabawy sportowe: rzut beretem, rzuty do kosza, skok w dal, sztafetę bananową oraz przeciąganie liny.
Drugo i trzecioklasiści uczestniczyli w rajdzie pieszym, który kończył się na Lewitynie. A tam było wesoło, grillowane kiełbaski, napoje, ognisko.
Harcerze zorganizowali punkt sanitarny, w którym chętni mogli dowiedzieć się, jak udzielić pierwszej pomocy. Zespół „ Ganesz” bawiło wszystkich pokazami tańca, za które dostał wspaniałe brawa. Humory wszystkim dopisywały, a dzięki czujnym oczom wychowawców bawiliśmy się bezpiecznie.
Zapraszamy za rok.