„TRÓJKA” GÓRĄ W SPORCIE

16 czerwca w Młodzieżowym Domu Kultury odbyło się spotkanie podsumowujące współzawodnictwo sportowe szkół Powiatu Pabianickiego w roku szkolnym 2007/ 2008. Na spotkanie zaproszeni zostali dyrektorzy szkół, nauczyciele wychowania fizycznego oraz najbardziej utalentowana sportowo młodzież.
Nasze Gimnazjum reprezentował pan Dyrektor Włodzimierz Stanek, nauczyciele wf : p. Dorota Gwiazdowska, p. Dobrosław Gryga, p. Dariusz Małolepszy oraz uczniowie : Katarzyna Kaleta, Ewa Dranc, Joanna Szałecka, Martyna Józefiak i Michał Olejnik.
Możemy być bardzo dumni, ponieważ nasza szkoła triumfowała we wszystkich możliwych kategoriach, zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców. Zajęliśmy również pierwsze miejsce we współzawodnictwie ponadpowiatowym.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM SZKOLNYM SPORTOWCOM, ICH OPIEKUNOM I DYREKCJI SZKOŁY !!!