Uroczystości gwiazdkowe
W dniu 12 grudnia 2007 roku o godz. 13 w Teatrze Nowym w Łodzi odbyła się uroczystość gwiazdkowa dla 400 dzieci z województwa łódzkiego, w tym dla 30 uczniów naszej szkoły. Uczestnicy zabawy obejrzeli przedstawienie teatralne pt. „Królewicz i żebrak”. Ponadto każde dziecko otrzymało paczkę ze słodyczami oraz z ubraniami.

W dniu 17 grudnia 2007 roku w Hali Sportowej w Łęczycy miała miejsce Impreza Gwiazdkowa, w której wzięło udział 600 dzieci z województwa łódzkiego, w tym 40 uczniów naszego gimnazjum. W czasie czterogodzinnej zabawy poprowadzonej przez grupę teatralną, dzieci spędziły miło czas biorąc udział w konkursach, grach i zabawach. Każdy uczestnik został obdarowany paczką z łakociami.

Sponsorem obu imprez był Zarząd Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Łodzi.