Nikola Karolczak laureatką konkursów fotograficznych
Uczennica klasy III F Nikola Karolczak zajęła I miejsce w konkursie fotograficznym "Pabianickie pomniki przyrody" za zdjęcie pt. "Zaczarowany klon". Autorka w nagrodę otrzymała filtry do aparatu fotograficznego. Nikola wysłała także swoje zdjęcie na konkurs pt. "Fotografia społeczna" i zajęła w tym konkursie III miejsce za pracę "Niesamowici ludzie w szarej rzeczywistości".
Nikola od zeszłego roku jest fotografem Samorządu Szkolnego. Pełni tę funkcję z pasją i zaangażowaniem. Uwiecznia szkolne i klasowe uroczystości. Większość zdjęć, które znajdują się na szkolnej witrynie oraz w Kronice Szkoły to jej dzieło. Zainteresowanie fotografią nie przeszkadza w nauce. Nikola jest jedną z najlepszych uczennic w swojej klasie.

Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów

I miejsce -"Zaczarowany klon"

III miejsce - "Niesamowici ludzie w szarej rzeczywistości"