Wernisaż w gimnazjum
W piątek, 25 kwietnia w Gimnazjum nr 3 miało miejsce niezwykłe wydarzenie. W holu szkolnym otwarto wystawę prac plastycznych, uczennicy klasy 3 B, AGNIESZKI KOZŁOWSKIEJ.
Otwarcia wystawy dokonał dyrektor szkoły, p. WŁODZIMIERZ STANEK, który zaprezentował postać Agnieszki jako laureatki wielu konkursów plastycznych, także ogólnopolskich.
Wystawione prace to głównie rysunki, ale nie zabrakło także płócien. Dominujący temat to postać ludzka: rysunki studyjne, portrety, autoportrety, ale również martwa natura.
Pomysłodawcą i organizatorem wystawy była nauczycielka plastyki p. BEATA DEBICH. "Mam nadzieję, że uda nam się na stałe wpisać tego typu wydarzenia w kalendarz imprez szkolnych. Zdolnych dzieci nie brakuje".
Wśród zaproszonych gości nie zabrakło rodziców i rodzeństwa Agnieszki, p. Norberta Hansa, pod którego skrzydłami Agnieszka doskonali swój warsztat , nauczycieli uczących w gimnazjum oraz koleżanek i kolegów.
Przy poczęstunku goście wymieniali swe uwagi i spostrzeżenia.
Życzymy Agnieszce dalszych sukcesów plastycznych.