Żegnamy p. Zdzisława Jóźwiaka

Po długiej walce ze śmiertelną chorobą zmarł Pan Zdzisław Jóźwiak pracownik ochrony naszej szkoły. Pracował z nami od początku powstania Gimnazjum. Zawsze uśmiechnięty, miły, gotowy do pomocy. Wszyscy pamiętać będziemy Jego srogie spojrzenie i dobre serce. Każdego dnia witał nas uśmiechnięty stojąc w drzwiach szkoły. Zawsze był pierwszy i wychodził ostatni. Zawsze mogliśmy liczyć na Jego bezinteresowną pomoc. Brakować nam będzie poczucia humoru i przyjacielskiego sposobu bycia Pana Zdzisława. Przez wiele lat pracy w naszej szkole "doczekał" się wielu absolwentów. Z każdym potrafił znaleźć wspólny język. Potrafił we wspaniały sposób zrozumieć młodego człowieka i czasem porozmawiać lepiej i skuteczniej niż nawet nauczyciel. Absolwenci Gimnazjum po latach odwiedzając szkołę zawsze z szacunkiem wypowiadali się o Panu Zdzisławie. Stanowczy kiedy trzeba, miły i uśmiechnięty dla ludzi i świata taki pozostanie w pamięci uczniów, nauczycieli, pracowników i dyrekcji Gimnazjum nr 3 w Pabianicach.

Łączymy i solidaryzujemy się z rodziną zmarłego Pana Zdzisława Jóźwiaka w tym trudnym i smutnym czasie.