Konkurs Ortograficzny
Dnia 22 maja 2009 r. w naszej szkole odbył się po raz szósty Powiatowy Konkurs „WeĽ byka za rogi”. Organizatorkami konkursu były: p. Monika Jaworska i p. Izabela Zakrzewska. W pierwszym etapie, konkurencji indywidualnej, wyłoniono Mistrza Ortografii, którym okazała się Anna Wojtczak z Gimnazjum nr 3. II miejsce zajęła Anna Janiak, również uczennica naszego gimnazjum. Drużynowo I i II miejsca wywalczyli uczniowie Gimnazjum nr 3, w składzie: Anna Janiak, Aleksandra Likońska, Anna Wojtczak, Aleksander Jachowicz (drużyna I), Aleksandra Do¶piał, Martyna Zakrzewska, Michał Góra, Antek Grzanka (drużyna II). III miejsce uzyskało Gimnazjum w Ksawerowie. Trzecioklasistów z naszego gimnazjum przygotowały: p. Agnieszka Jaworska i p. Urszula Węgrzyn-Skrzydlewska.

GRATULUJEMY!!!