Dni otwarte w naszej szkole
W dniach 20-22.01.2009 klasy szóste ze Szkół Podstawowych nr 3, 8 i 17 uczestniczyły w dniach otwartych w Gimnazjum nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Pabianicach. Uczniowie najpierw zeszli do sali audiowizualnej, gdzie obejrzeli prezentacje o patronie szkoły i Panoramie Racławickiej, przygotowane przez członków Klubu Europejskiego. Następnie przeszli obejrzeć miniaturę Panoramy Racławickiej oraz wysłuchać historii jej powstania zaprezentowaną przez p. B. Grzesiak i p. U. Dzwonnik. Później pod opieką p. J. Zbierkowskiej, p. M. Pintery i p. S. Szczesio zwiedzali całą szkołę. Na koniec zawitali na salę gimnastyczną, gdzie pod opieką nauczycieli WF (p. Doroty Gwiazdowskiej, p. Dariusza Małolepszego, p. Elżbiety Milczarek, p. Joanny Nowak, p. Tomasza Zawady) rozgrywali pomiędzy sobą mecze.

Zapraszamy uczniów klas 6 szkół podstawowych na Konkurs wiedzy o Tadeuszu Kościuszce - więcej informacji

Dyrekcja serdecznie dziękuje wszystkim nauczycielom zaangażowanym w promocję naszego Gimnazjum