Uroczyste posiedzenie Rady Pedagogicznej
Dnia 13.10.2008 z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się w naszej szkole uroczyste posiedzenie Rady Pedagogicznej. Tegoroczne spotkanie było wyjątkowe, ponieważ uczestniczyli w nim także nauczyciele seniorzy, emerytowani nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 16 i Gimnazjum nr 3. Pani Dyrektor Ilona Paszkiewicz powitała zebranych, a w sentymentalną podróż zabrał wszystkich pan Andrzej Pasiński, który specjalnie na tę okazję przygotował prezentację zawierającą stare zdjęcia z kroniki szkolnej. Seniorzy mogli rozpoznać się na fotografiach i wspominać dawne czasy. Później młodzież przedstawiła wszystkim obecnym „wesołą historię rozwoju szkolnictwa” przygotowaną pod kierunkiem pani Izabeli Zakrzewskiej i pani Urszuli Węgrzyn-Skrzydlewskiej. Dyrektor Włodzimierz Stanek w imieniu nauczycieli przyjął wyrazy uznania od przedstawicieli Rady Rodziców. Samorząd szkolny, który przygotował uroczystość obdarował wszystkich pedagogów kwiatami i szczerymi życzeniami.

Wszystkim nauczycielom życzymy sił na kolejny rok trudnej i odpowiedzialnej pracy.