Dzień zdrowego i ekologicznego życia
22 maja 2009 roku odbył się w sali widowiskowej w MOK „Dzień zdrowego i ekologicznego życia” pod patronatem Naczelnika Wydziału Edukacji Kultury i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Pabianicach.

Współorganizatorkami tego dnia były: p. W. Czyżewska i p. E. Szkudlarek z naszego gimnazjum.
Nauczycielki wraz z uczniami przygotowały prezentacje multimedialne propagujące zdrowy styl życia oraz wystawę zdrowych produktów żywieniowych.
Szczególnie ciekawe prezentacje multimedialne przygotowali: Agnieszka Zgid z kl. I H, Paulina Ratyńska z klasy III I oraz Piotr Tyran z klasy II A.

„Dzień zdrowego i ekologicznego życia” obejrzeli uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych w Pabianicach. Z naszego gimnazjum w tym dniu uczestniczyły klasy: I A i II A.