Finał Wojewódzki w Indywidualnych Biegach Przełajowych
10 października 2008r. odbył się w Uniejowie Finał Wojewódzki w indywidualnych biegach przełajowych. Impreza ta organizowana przez Łódzki Szkolny Związek Sportowy, Urząd Miasta w Uniejowie, Starostwo Powiatowe w Poddębicach połączona była z Wojewódzką Inauguracją Sportowego Roku Szkolnego. Pabianice reprezentowali najlepsi biegacze naszego Powiatu z IX Biegu Wrześniowego.
Nasze Gimnazjum miało aż trzech reprezentantów, którzy pod opieką p. Doroty Gwiazdowskiej pojechali do Uniejowa i bardzo dzielnie walczyli. Byli to:
• Siess Małgorzata kl. 1k
• Pietrzak Kalina kl. 3k
• Stępień Mateusz kl. 2c

Uczniowie nasi mieli z kim walczyć, ponieważ współzawodnictwo było ogromne – w każdej kategorii biegło około 100 zawodników. Dziewczęta miały do przebiegnięcia dystans 1000 m, chłopcy natomiast dystans – 1500 m.
Z naszej szkoły najwyżej uplasował się Mateusz Stępień, który zajął w klasyfikacji końcowej XIII miejsce.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom !!!

Więcej zdjęć:
www.picasaweb.google.com/sportgim3pabianice