Egzamin na kartę motorowerową
W naszej szkole od początku drugiego semestru uczniowie mogli uczęszczać w poniedziałek na ósmej godzinie lekcyjnej na dodatkowe zajęcia na kartę motorowerową w sali 04. W poniedziałek 30 marca, następnie w środę 1 kwietnia i dwa razy 3 kwietnia odbyły się egzaminy teoretyczne. Uczniowie, którzy nie mieli motorowerów i możliwości, aby nauczyć się jeździć, poinformowani zostali, że mogą odpłatnie skorzystać z usług „Motodromu” w Łodzi przy ul. Drewnowskiej 147, zdając tam również egzamin teoretyczny i praktyczny. Kilku uczniów wykorzystało tę możliwość. We wtorek 7 kwietnia odbył się egzamin praktyczny, przeprowadzony przez nauczycieli techniki p. I. Gawrońską i p. R. Zaparta.
Niektórzy uczniowie nie zdali egzaminu teoretycznego i praktycznego i dla nich z uwagi na to, że zmiana przepisów przesunęła się w czasie, zostaną znów wznowione zajęcia. Rozpoczną się 20 kwietnia w poniedziałek na ósmej godzinie lekcyjnej w sali 04.