Mistrzostwa Pabianic w koszykówce szkó³ gimnazjalnych w kategorii dziewcz±t i ch³opców
W dniach 21 i 22 stycznia 2009r. w hali koszykówki MOSiR-u szko³y gimnazjalne rywalizowa³y o miano mistrza Pabianic. Zarówno w kategorii dziewcz±t, jak i ch³opców startowa³y wszystkie pabianickie gimnazja. Zespo³y gra³y systemem „ka¿dy z ka¿dym”.
Dziewczêta rozegra³y nastêpuj±ce mecze:
GIM 1 - GIM 2 14 : 18
GIM 1 - GIM 3 2 : 50
GIM 2 - GIM 3 walkower dla GIM 3
GIM 1 - GIM a’Paulo 16 : 12
GIM 2 - GIM a’Paulo 18 : 7
GIM 3 - GIM a’Paulo walkower dla GIM 3
Tym samym dru¿yna naszej szko³y prowadzona przez p. Jolantê Nowack± zajê³a najwy¿sze miejsce na podium i zdoby³a puchar dla najlepszej dru¿yny koszykówki dziewcz±t w Pabianicach w kategorii szkó³ gimnazjalnych. Nasze dziewczêta gra³y w sk³adzie:
• Gruszczyñska Nina
• Kwa¶niak ¯aneta
• Ignertowska Karolina
• Kocio³ek Magda
• Lewandowska Agnieszka
• Krakowska Justyna
• Mielczarek Magda
• £agowska Martyna
• Szymañska Justyna
• Bandzierz Ewelina

W¶ród ch³opców zosta³y rozegrane nastêpuj±ce mecze:
GIM 1 - GIM 2 59 : 8
GIM 1 - GIM 3 28 : 35
GIM 2 - GIM 3 25 : 41
GIM 1 - GIM a’Paulo 48 : 12
GIM 2 - GIM a’Paulo 23 : 1
GIM 3 - GIM a’Paulo 56 : 7
I znowu mia¿d¿±c± przewagê nad rywalami mia³a dru¿yna naszego Gimnazjum prowadzona przez p. Tomasza Zawadê. Podobnie, jak dziewczêta naszej szko³y, ch³opcy równie¿ zostali mistrzami Pabianic i otrzymali puchar dla najlepszej dru¿yny koszykówki ch³opców w kategorii szkó³ gimnazjalnych. Sk³ad zwyciêskiej dru¿yny :
• Michalak Micha³
• Grabowski Mateusz
• Sk±pski Krystian
• Kurzawa Bart³omiej
• Nowak Kamil
• Marciniak Miko³aj
• Foltyñski Adam
• Kosmala Maciej
• Rozwandowicz Maksymilian
• Ro¶niak Patryk
• Sobczak Daniel

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy i ¿yczymy dalszych sukcesów !!!