Towarzyski mecz w koszykówkę
Gimnazjum 3 - I Liceum Ogólnokształcące
W dniu 17.12.2008r. na zaproszenie nauczycieli wychowania fizycznego przybył do naszego Gimnazjum zespół koszykówki I Liceum Ogólnokształcącego, pod kierunkiem p. Bożeny Bekier.
Rozegraliśmy mecz towarzyski w koszykówkę, który zakończył się zwycięstwem Gimnazjum 3 – I LO 43:35. Sędzią głównym meczu była p. Jolanta Nowacka. Wśród licealistów występowali byli absolwenci naszej szkoły. Reprezentacja Gimnazjum 3, pod kierunkiem p. Tomasza Zawady wystąpiła w składzie:
• Nowak Kamil
• Kurzawa Bartosz
• Sobczak Daniel
• Grabowski Mateusz
• Kosmala Maciej
• Marciniak Mikołaj
• Skąpski Krystian
• Michalak Michał
• Foltyński Adam

Mecz urozmaiciły swoimi występami dziewczęta ze szkolnego zespołu cheerleaderek prowadzone przez p. Dorotę Gwiazdowską, które wystąpiły w składzie:
• Cyndecka Anita