Szkolny Przegląd Piosenki pod hasłem „MUZYKA BEZ GRANIC”
1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbył się Szkolny Przegląd Piosenki pod hasłem „MUZYKA BEZ GRANIC”. W konkursie wzięło udział ośmiu wykonawców: Ochęcki Arkadiusz 1 c, Kowalska Katarzyna 1 e, Dobroń Joanna 1 f, Wlazłowicz Karolina 1 f, Badziak Katarzyna 1 j, Okrojek Anna 2 b, Piasecka Katarzyna 3 i oraz Wołoch Zuzanna 3 k.

Jury w składzie: p. Dyrektor Włodzimierz Stanek, p. Wioletta Sobieraj, p. Beata Debich i p. Anna Dziuba, oceniało dobór i interpretację piosenki, warunki emisyjne, jak i również ogólny wyraz artystyczny. Komisja przyznała wyróżnienia oraz trzy miejsca w konkursie:
I miejsce: Katarzyna Piasecka z klasy 3 i
II miejsce: Zuzanna Wołoch z klasy 3 k
III miejsce: Karolina Wlazłowicz z klasy 1 f

Laureaci otrzymali nagrody, natomiast wszyscy wykonawcy - pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich nauczycieli zaangażowanych w Szkolny Przegląd Piosenki, szczególnie do p. Anny Dziuby, p. Beaty Debich oraz p. Pauliny Ozimek.