Podsumowanie roku sportowego w Pabianicach i w Powiecie
8 czerwca 2009r. nauczyciele wychowania fizycznego wraz z p. wicedyrektorem A. Mielczarkiem wzięli udział w uroczystościach podsumowania szkolnego roku sportowego 2008/2009.
Rok szkolny 2008/2009 możemy zaliczyć do bardzo udanych. Wzięliśmy udział we wszystkich imprezach sportowych organizowanych zarówno w mieście, jak i w powiecie. Wszędzie zajmowaliśmy czołowe miejsca, co dało nam I miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół Powiatu Pabianickiego w kategorii dziewcząt i IV miejsce w kategorii chłopców w tym roku szkolnym. Osiągnęliśmy także I miejsce wśród gimnazjów we współzawodnictwie ponadpowiatowym, na co złożyły się bardzo udane występy naszych koszykarek w finałach wojewódzkich, jak i udział naszego gimnazjum w wielu dyscyplinach sportowych na szczeblu rejonowym.
We współzawodnictwie miejskim triumfowaliśmy w kategorii dziewcząt, a chłopcy zajęli miejsce III, co łącznie dało nam II notę wśród pabianickich gimnazjów.