Ślubowanie klas pierwszych
Dnia 2 października 2008 roku tradycyjnie już Samorząd Szkolny zorganizował ślubowanie klas pierwszych. W tym roku klasy pierwsze miały za zadanie przygotować wybraną bajkę. Oceniano w trzech kategoriach: strój, przygotowana scenka oraz portret wychowawcy. Po podsumowaniu punktów komisja w składzie Dyrektor Włodzimierz Stanek, Wicedyrektor Ilona Paszkiewicz, Pani Beata Debich oraz dwie przedstawicielki Samorządu uczniowskiego wyłoniła zwycięska klasę. Zwyciężyła klasa I H z wychowawcą Panią Barbarą Grzesiak. Kolejnym punktem programu było uroczyste ślubowanie złożone przez pierwszoklasistów w obecności sztandaru szkoły i dyrekcji.
Uroczystość ślubowania klas pierwszych przygotowały Panie Wacława Czyżewska, Małgorzata Jachowicz, Agnieszka Kapuścińska przy współpracy Pana Sławomira Szczesio
Oprawę fotograficzną zapewnili uczniowie Karolina Michułka i Łukasz Szymczak.