Międzynarodowy Dzień Wolontariusza
W dniu 5 grudnia b. r. członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu wraz z koordynatorami pracy wolontarystycznej p. Magdaleną Pinterą i p. Justyną Zbierkowską uczestniczyli w obchodach Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach. Program uroczystości powstał z inicjatywy Ośrodka Profilaktyki i Integracji Społecznej oraz grup wolonatarystycznych w nim działających „Pozytywki” i „Agrafki”. Na deskach MOK-u wystąpił m. in. zespół „Normalsi”, młodzieżowe zespoły taneczne i akrobatyczne; zaprezentowały się również fundacje „Spełniamy marzenia” i „Dr. Clown”. Podczas uroczystości rozstrzygnięty został konkurs „Barwy wolontariatu”, uhonorowano najlepiej działających wolontariuszy w naszym mieście.
Pedagodzy szkolni bardzo dziękują wszystkim członkom Szkolnego Klubu Wolontariatu z naszego Gimnazjum za bezinteresowne uczestnictwo w akcjach charytatywnych, za oddanie i serce, które wkładają w pomoc innym. Dziękujemy, że jesteście :)