Rozpoczynamy rok szkolny 2009/2010
W dniu 01.09.2009 roku o godz. 10.30 przed głównym wejściem do budynku szkoły zgromadzili się uczniowie klas pierwszych. Zostali oni przywitani przez Dyrekcję Szkoły. Dyrektor życzył pierwszoklasistom, aby potrafili szybko przestawić się z luźnego, wakacyjnego trybu życia na sformalizowany tryb szkolny, oraz aby uczniowie klas pierwszych dali się poznać od samego początku jako sumienni, pracowici i mądrzy młodzi ludzie. W uroczystości powitania nowych uczniów w szkole poza Wicedyrektorami, Pedagogami szkolnymi, Psychologiem i Wychowawcami klas pierwszych uczestniczyli także Pan Andrzej Wojkowski Komendant Straży Miejskiej w Pabianicach. Pan Komendant życzył uczniom spokojnego roku szkolnego.