Mistrzostwa Polski Powiatów w Brydżu Sportowym 2009
18 października br. odbyły się Mistrzostwa Polski Powiatów w Brydżu Sportowym 2009. Po raz pierwszy rozgrywki przeprowadzone zostały z wykorzystaniem Internetu, na międzynarodowej platformie BBO. Reprezentacja powiatu pabianickiego pod patronatem starosty p. Krzysztofa Habury grała w naszym gimnazjum w jednej z pracowni komputerowych oraz w bibliotece szkolnej. Było to możliwe dzięki uprzejmości dyrekcji szkoły i zaangażowaniu p. Krzysztofa Rosiaka, brydżysty i nauczyciela informatyki. W przygotowaniu sprzętu, instalacji oprogramowania i czuwaniu nad bezawaryjnym przebiegiem rozgrywek, dużym wsparciem była pomoc opiekuna pracowni komputerowej i sympatyka pabianickich brydżystów p. Grażyny Rosiak.