Zwycięstwo w XI Rajdzie Pieszym ODK PSM
1 października reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w rajdzie zorganizowanym przez Osiedlowy Dom Kultury Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej i Klub Turystyki Pieszej „Aaron” PTTK, oddział Pabianice.
Celem rajdu było uczczenie „Roku Dzieci i Młodzieży”, propagowanie turystyki pieszej oraz zapoznanie młodzieży z korzyściami wynikającymi ze zdrowego stylu życia.
Trasa rajdu przebiegała od Parku Wolności przez Chechło, Las Karolewski, Park Wolności do Klubu Strzeleckiego „Walter”. Po drodze młodzież uczestniczyła w konkursie wiedzy o Pabianicach i teście sprawnościowym.
Miło nam zawiadomić, że drużyna z Gimnazjum nr 3 zajęła w konkursie I miejsce. Szkołę reprezentowali uczniowie klasy I G, a opiekę podczas rajdu sprawowali panowie Wojciech Kania i Tomasz Madaliński.