Lekcje pokazowe z użyciem tablicy multimedialnej
W dniach 9 i 10 marca 2010 roku w Gimnazjum nr 3 odbyły się lekcje pokazowe z użyciem tablicy multimedialnej dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych w Pabianicach.
We wtorek gościliśmy uczniów sześciu klas szóstych ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika, a w środę przybyła do nas młodzież dwóch klas szóstych ze Szkoły Podstawowej nr 9.
Nasi młodsi koledzy musieli się wykazać wiedzą z zakresu historii, geografii i języka angielskiego. Lekcje z tablicą multimedialną okazały się być dla nich nie lada przeżyciem. Wszyscy z ogromnym zaangażowaniem brali czynny udział w lekcjach, chętnie podchodzili do tablicy, przy której wykonywali polecenia nauczycieli, a następnie uzupełniali karty pracy.
Lekcje przygotowali i prowadzili:
Historia – p. Andrzej Pasiński
Geografia – p. Ewa Widz
Język angielski – p. Milena Kęcik

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie. Do zobaczenia 1 września na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2010/2011