Mam Talent
W dniu 22 marca b.r. w naszej szkole już po raz drugi samorząd szkolny zorganizował Dzień Talentu. W ten sposób społeczność szkolna powitała pierwszy dzień wiosny. Utalentowani uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zaprezentowania się w pokazach tanecznych:
Karolina Włazłowicz 2F
Redzynia Jagoda 1G
Aleksandra Skowron 1I
Paulina Żuk 3G
Dawid Choła 3C

oraz wokalnych:
Strachowska Magdalena 1I
Aleksandra Balcerek 3E
Patrycja Jaszczyk 3E
Redzynia Jagoda 1G
Sonia Małolepsza 1G

Uroczystość uświetnili zaproszeni goście: Ganesz Kinetik, Ganesz Rocks, Ludens z Młodzieżowego Domu Kultury w Pabianicach, Capoeira z udziałem naszej uczennicy Karoliny Kopyckiej 3G oraz soliści: Jacek Wyszyński z łódzkiej szkoły tańca Lila House, Karolina Gunera w duecie z Grzegorzem Łosiakiem (Łosiem). Gościnnie wystąpił były uczeń naszej szkoły – pabianicki Elvis Presley, Łukasz Maliszewski z panem Jarosławem Gabarą z zespołu York.
Laureaci, jak również zaproszeni goście otrzymali dyplomy z podziękowaniem za udział w uroczystości oraz słodkie podarunki.
Wszystkim bardzo się podobało i mamy nadzieję, że impreza ta ma szansę stać się tradycją w naszym gimnazjum.

Uroczystość przygotowały opiekunki samorządu szkolnego:
Wacława Czyżewska,
Agnieszka Kapuścińska,