Ach, co to był za bal…
8 stycznia br. odbył się bal gimnazjalny. Uczestniczyło w nim 187 uczniów klas trzecich wraz z dyrekcją, wychowawcami i innymi nauczycielami. Bal trzecioklasistów w naszym gimnazjum to już tradycja. Jak zwykle rozpoczął się uroczystym odtańczeniem poloneza, choć w tym roku po raz pierwszy takim krokiem pomaszerowali także wychowawcy wraz z przedstawicielami klas. Układ poloneza został opracowany przez nauczycieli w –f: p. Dorotę Gwiazdowską, p. Dorotę Lewandowską, p. Anetę Stępińską oraz p. Dariusza Małolepszego. Pan dyrektor po uroczystym otwarciu podziękował kwiatami wszystkim nauczycielom, a także rodzicom zaangażowanym w organizację tej uroczystości. Następnie młodzież oddała się konsumpcji oraz doskonałej zabawie, o czym świadczą zamieszczone poniżej zdjęcia. O godzinie 20 – tej odbył się kabaret mający na celu pokazanie nauczycieli w krzywym zwierciadle. Nad jego przygotowaniem czuwały p. Renata Bartosik, p. Jolanta Marczuk i p. Izabela Ruszer. Organizatorem balu był samorząd szkolny.

Dyrekcja oraz opiekunki samorządu szkolnego pragną gorąco podziękować wszystkim rodzicom, którzy przyczynili się do tego, że ta uroczystość miała tak podniosły charakter oraz przebiegała w kulturalnej i bezpiecznej atmosferze.