Przedstawienie z okazji Halloween

W dniu 27 października 2010 r. odbyło się przedstawienie z okazji Halloween dla uczniów gimnazjum oraz 28 października dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3. Organizatorkami były panie Sylwia Pelizg i Milena Kęcik.

W przedstawieniu udział wzięli:

1. Patrycja Kmieciak
2. Patrycja Jurek
3. Kacper Grzybowski
4. Maria Witkowska
5. Patrycja Tokarek
6. Karolina Wlazłowicz
7. Karolina Filipowska
8. Eliza Juszkiewicz
9. Małgorzata Dychto
10. Paulina Olejniczak
11. Karolina Ignatowska (prezentacja multimedialna)
12. Damian Dąbrowski (prezentacja multimedialna)
13. Szymon Mantaj (technik komputerowy)
14. Emil Sobański (technik komputerowy)
15. Magdalena Berut (foto)

Serdeczne podziękowania za odwagę i ogromne zaangażowanie.

W czasie przedstawienia uczniowie zapoznali się z tradycjami związanymi ze świętem Halloween. Podczas przedstawienia uczniowie z zaciekawieniem oglądali film oraz zapoznali się z prezentacją multimedialną przedstawioną przez KAROLINĘ IGNATOWSKĄ i DAMIANA DĄBROWSKIEGO uczniów z klasy 3Bi. Następnie widownia wzięła udział w quizie o Halloween, zwycięzcy zostali obdarowani słodyczami.

Rozstrzygnięty został również konkurs na najładniejszą dynię. W tej konkurencji zwycięzcą została ZUZANNA RAMISZ uczennica z klasy II I.
Jury oceniło także najładniejszy plakat związany z Halloween.
Zwyciężczyniami tego konkursu to uczennice klasy 3Bi PAULINA GÓRECKA i PAULINA PIOTROWSKA.
W konkursie na najwymyślniejsze przebranie zwycięzcą została KAROLINA PARADOWSKA z klasy IG.

Prezenterzy zaprosili widownię do wspólnej zabawy. Poprowadzili kilka konkursów:
Pierwszy z nich to Bobbing for apples. Zabawa polegała na pracy w parach, jedna osoba trzymała jabłko zawieszone na nitce, zadaniem drugiej było ugryzienie jabłka bez pomocy rąk.
Drugi to The Mummy. Uczestnicy tego konkursu również dobrali się parami. Jedna osoba owijała drugą papierem toaletowym tak, aby powstała mumia.
Widownia świetnie się bawiła i prosiła o więcej.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.