V edycja Powiatowego Konkursu "Fizyka łatwiejsza niż myślisz"
W dn. 6.12 b.r. nasza szkoła gościła uczniów z gimnazjów i pierwszych klas szkół ponadgimnazjalnych z powiatu pabianickiego z okazji Powiatowego Konkursu fizycznego na doświadczenie " Fizyka łatwiejsza niż myślisz" oraz konkursu fotograficznego na wykonanie zdjęcia przedstawiającego zjawisko fizyczne. Organizatorem konkursu była pani Anna Hartleb, metodyk Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Pabianicach.

W konkursie na doświadczenie wzięło udział 16 drużyn. Miło nam poinformować, że drużyna z naszego gimnazjum w składzie Joanna Czermańska, Paulina Kaczmarek, Katarzyna Nowak, zajęła I miejsce demonstrując doświadczenie pt."Woda tuczy". Opiekunem uczniów była p. Zofia Tuzikiewicz. Ponadto uczennice Joanna Czermańska oraz Paulina Kaczmarek zdobyły wyróżnienie za zdjęcia.