Sukcesy w konkursach plastycznych
W pierwszym semestrze tego roku szkolnego, uczniowie naszej szkoły brali udział w trzech konkursach plastycznych. Z przyjemnością informujemy, że w każdym odnieśliśmy sukcesy.

Pierwszy konkurs miejski zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach pod hasłem „Ozdoba Choinkowa".
Drugie miejsce w tym konkursie zdobyła Weronika Walaszczyk z klasy 2f.

Kolejny, to konkurs ogólnopolski, zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach. Konkurs nosił tytuł „Kartka świąteczna – Boże Narodzenie, Nowy Rok". Nagrodę w kategorii gimnazjum odebrała uczennica klasy 2i, Ewelina Bujak.

W dniu 20 grudnia, w Aleksandrowie Łódzkim nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt. „Świat przyrody w miniaturze". Konkurs wojewódzki zorganizowało Liceum Ogólnokształcące w Aleksandrowie Łódzkim. Laureatką, zajmując pierwsze miejsce w województwie została uczennica naszego gimnazjum – Patrycja Jurek z klasy 3j. Nagrodą jest pięciodniowa wycieczka do Brukseli. Na wyjazd, zaplanowany na czerwiec przyszłego roku, zaproszono także nauczycielkę plastyki naszej szkoły p. Beatę Debich.

Wszystkim laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy