Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Gimnazjów
 W zawodach, które odbyły się 22.09.2010 r. brały udział następujące szkoły: Gimnazjum nr 1w Pabianicach, Gimnazjum nr 2 w Pabianicach, Gimnazjum nr 3 Pabianice, Gimnazjum nr 1w Konstantynowie Łódzkim, Gimnazjum w Dobroniu, Gimnazjum w Lutomiersku, Gimnazjum
w Piątkowisku.
Szkoły reprezentowały 10-osobowe sztafety dziewcząt i chłopców biegające na dystansach: dziewczęta - 800, chłopcy - 1000 m.
Sztafeta dziewcząt, reprezentująca nasze Gimnazjum, wystąpiła w składzie:
1. Szemraj Natalia kl.2h
2. Krakowska Anna kl.2h
3. Piestrzyńska Natalia kl.2h
4. Romanowska Sandra kl.1c
5. Rynkiewicz Magdalena kl.1h
6. Łopateczka Daria kl.2b
7. Bajer Małgorzata kl.3a
8. Tracz Natalia kl.1c
9. Kaczyk Klaudia kl.1h
10. Siess Małgorzata kl.3k

Rezerwowa : Kunicka Zuzanna kl.1h
Dziewczęta stoczyły bardzo zaciętą sportową walkę ze swoimi rywalkami z innych szkół i w rezultacie zajęły II miejsce w Powiecie, tym samym awansując do Mistrzostw Rejonowych. Opiekę nad dziewczętami sprawowali: p. A. Stępińska, p. D. Gwiazdowska i p. D. Gryga.

Sztafeta chłopców z naszej szkoły, pod opieką p. E. Milczarek i p. D. Małolepszego, wystąpiła w składzie:
1. Kruszek Sebastian kl.3k
2. Ziemba Jakub kl.2f
3. Kurzawa Bartosz kl.3i
4. Bara Patryk kl.2b
5. Muszyński Aleksander kl.3i
6. Rudzki Krzysztof kl.1h
7. Grzybowski Kacper kl.3j
8. Ślęzak Adrian kl.1h
9. Nita Miłosz kl.3k
10. Ochęcki Arkadiusz kl.3c

Rezerwowi: Ruszer Wojciech kl.1j, Boniecki Michał kl.3a, Nowak Kamil kl.3i, Piotrowski Robert kl.3g, Pawlik Piotr kl.2f
Po bardzo emocjonującej walce pomiędzy szkołami nasza reprezentacja ostatecznie zajęła VI miejsce w Powiecie.

WSZYSTKIM ZAWODNIKOM SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!