„Zwyczaje wielkanocne wg Oskara Kolberga" w Środowiskowym Domu Kultury „Barak” dla Klubu Seniora „Jarzębina”.
W ramach projektu edukacyjnego cała klasa 2F oraz uczniowie Koła Miłośników Kultury i Sztuki, Koła Historyczno-Teatralnego i Koła Plastycznego wystawiła spektakl pod tytułem: „Zwyczaje wielkanocne wg Oskara Kolberga". Uczniowie pracowali pod kierunkiem pań: Władysławy Widz, Wioletty Sobieraj, Beaty Debich i Elżbiety Milczarek. Projekt obejmował przygotowanie dekoracji wielkanocnej (palm, pisanek, gaika - maika, kogucika na wózku, marzanny), recytację utworów literackich, grę na instrumentach muzycznych, tańce i piosenki ludowe.
Występy były przyjęte z wielkim entuzjazmem i wzruszeniem przez publiczność. Dziewczęta chóru zaśpiewały piosenki: „Wiosna tuż, tuż”, „Pisanki” i „Już ozimina szumieć zaczyna”.
Chór Klubu Miłośników Kultury i Sztuki wystąpił w składzie:
1. Górna Małgorzata I e
1. Orpel Małgorzata I f