Dni otwarte 2011 w naszym Gimnazjum
W dniach 4-5 lutego 2011 roku w naszej szkole odbyły się ,,dni otwarte”. Wszyscy, którzy chcieli obejrzeć gimnazjum i poznać poszczególnych nauczycieli, mogli wybrać się do nas w piątek między 15 a 18, natomiast w sobotę w godzinach 10-13. Wszystkich przybyłych gości witała Dyrekcja, panie pedagog, samorząd uczniowski oraz redakcja „Gimnazety” wraz z opiekunem. Przybyło wielu uczniów ze szkół podstawowych, zainteresowanych uczęszczaniem właśnie do naszej placówki. Przy wejściu do gimnazjum można było obejrzeć kronikę szkoły oraz wcześniejsze wydania „Gimnazety”. Ponadto każdy z gości otrzymał na pamiątkę jeden z numerów naszej gazetki, którą wręczały redaktorki, opowiadając przy tym krótko o swojej pracy. Każdy, kto chciał, mógł zostać oprowadzony po szkole przez naszych gimnazjalistów. Oprócz tego w sali 28, pod nadzorem opiekunów: p. Barbary Grzesiak i p. Jolanty Marczuk, odbyła się prezentacja kalendarza propagującego wiedzę o Unii Europejskiej. Wszyscy wychodzący ze szkoły byli zadowoleni z miłego przyjęcia. Miejmy nadzieję, że z osobami, które przybyły na dni otwarte, a także z innymi zobaczymy się we wrześniu w szkole!

Klaudia Fałek