VII Rajd imienia „Kamyka” i Armii Krajowej
12 marca reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w rajdzie zorganizowanym przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Pabianicach, Klub Turystyki Pieszej PTTK „AARON” oraz Dom Dziecka w Porszewicach.
Celem rajdu była popularyzacja czynnych form wypoczynku oraz turystyki kwalifikowanej wśród młodzieży.
Trasa przebiegała od dworca PKP przez Piątkowisko, Górkę Pabianicką, Świątniki do Domu Dziecka w Porszewicach.
Uczennica naszej szkoły, Dominika Błaszczyk otrzymała popularną odznakę turysty pieszego za wielokrotne uczestnictwo w rajdach organizowanych przez PTTK.
Opiekę nad młodzieżą podczas rajdu sprawowało dwoje nauczycieli: pani Magdalena Więckowska oraz pan Tomasz Madaliński.