Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Chłopców
Po świetnym występie w Mistrzostwach Pabianic, reprezentacja chłopców w koszykówce, uzyskała tytuł Mistrza Pabianic i awansowała do Mistrzostw Powiatowych. W Mistrzostwach Pabianic drużynę stanowili:

1. Aleksander Muszyński 3i
2. Kamil Nowak 3i
3. Wojciech Kozłowski 3i
4. Bartosz Kurzawa 3i
5. Piotr Peć 2g
6. Łukasz Szlukier 2g
7. Patryk Stańczak 3a
8. Damian Zamolski 3a
9. Michał Wolski 2i
10. Łukasz Wolski 2i
11. Konrad Bączyk 1b
12. Dominik Bisiakowski 2g

W zawodach powiatowych, które odbyły się 16 i 25 lutego 2011r. w sali Gimnazjum w Ksawerowie udział wzięły następujące szkoły: Gimnazjum nr w Pabianicach, Gimnazjum nr 3 w Pabianicach, Gimnazjum w Dobroniu, Gimnazjum w Piątkowisku, Gimnazjum nr 1 w Konstantynowie, Gimnazjum w Ksawerowie.
Zespoły grały w dwóch grupach systemem „każdy z każdym". Mistrzowie grup grali o I miejsce, a wicemistrzowie grup o III miejsce. Reprezentacja naszego Gimnazjum trafiła do grupy z GIM Ksawerów oraz GIM Dobroń. W fazie grupowej zajęliśmy pierwsze miejsce, w finale natomiast ulegliśmy zespołowi z GIM 1 w Pabianicach 73:43. Ostatecznie drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce w Powiecie.
Reprezentacja, pod kierunkiem p. Tomasza Zawady, wystąpiła w składzie:
1. Kamil Nowak 3i
2. Wojciech Kozłowski 3i