Rajd rowerowy o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic
W dniu 11 czerwca 2011r., przy pięknej słonecznej pogodzie, ponad 400 rowerzystów wyruszyło na trasę XI Regionalnego Rajdu Rowerowego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic. Cały peleton prowadził prezydent Pabianic p. Zbigniew Dychto oraz dyrektor naszego Gimnazjum p. Włodzimierz Stanek.
W rajdzie uczestniczyło około 80 uczniów naszej szkoły, którzy pod opieką nauczycieli: p. D. Gwiazdowskiej, p. K. Jurek, p. A. Stępińskiej, p. U. Węgrzyn-Skrzydlewskiej, p. E. Widz, p. M. Więckowskiej, p. E. Włodarczyk, p. E. Zawady, p. D. Małolepszego, p. A. Pasińskiego, p. T. Zawady pokonali 10 km trasę wokół Pabianic. Rajd zakończył się na Stadionie MOSiR-u, gdzie zostały rozdane Puchary Prezydenta i wylosowane nagrody rzeczowe.
Nasze Gimnazjum zajęło I miejsce, zdobywając puchar Prezydenta. Niestety, nie dopisało nam szczęście w losowaniu nagród i nikt z uczniów naszego Gimnazjum nie wylosował roweru, ani żadnej innej nagrody rzeczowej.