Spotkanie ze Stephen Chukwunonso
W dniu 18 marca 2011 naszą szkołę odwiedził p. Stephen Chukwunonso, Nigeryjczyk mieszkający obecnie na terenie Polski. Trzeba przyznać, że wywołał on u nas w szkole nie małą sensację! P. Stephen przygotował prezentację multimedialną dla naszych uczniów dotyczącą jego rodzinnych stron. Uczniowie z klas 1h, 1b, 2f i 3j z zaciekawieniem słuchali wykładu w języku angielskim o kulturze i zwyczajach panujących w Afryce, oglądali najpiękniejsze zakątki tego odległego kraju oraz słuchali typowej nigeryjskiej muzyki. Nasi uczniowie wykazali się również nie lada kreatywnością zadając p. Stephenowi najróżniejsze pytania.

Największą atrakcją okazało się zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia. Wszyscy uczniowie bawili się świetnie. Liczymy na to, że p. Stephen odwiedzi naszą szkołę również za rok.

Organizatorkami spotkania były panie Sylwia Pelizg i Milena Kęcik.