Szkolny Turniej Szachowy
W dniu 26.05.2011r. odbył się Szkolny Turniej Szachowy, zorganizowany przez p. Dorotę Gwiazdowską. Turniej był jednocześnie eliminacjami do turnieju organizowanego przez firmę ABART. Firma ta wybudowała na froncie zarządzanego przez siebie obiektu „SFERA 24” wielką szachownicę, na której 1 czerwca 2011r. najlepsi nasi szachiści rozegrają rundę finałową.
Główną sędziną podczas naszego Szkolnego Turnieju Szachowego była Monika Rykała, uczennica kl.2g, aktualna Mistrzyni Polski do lat 14. Turniejowi przyglądała się przedstawicielka firmy ABART p. Róża Kuligowska. Turniej rozegrano systemem mieszanym – turniejowym. Uczniowie otrzymali w nagrodę słodycze oraz napoje orzeźwiające. Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:
I miejsce - Rafał Rekawica kl.2b
II miejsce - Michał Wąsowicz kl.2a