Walentynki 2011
W poniedziałek 14 lutego Samorząd Szkolny, jak co roku, zorganizował kilka atrakcji z okazji Dnia Św. Walentego. Podczas kilku godzin lekcyjnych uczniowie zasypywani byli listami i prezentami walentynkowymi od swoich wielbicieli lub sympatii. W tym roku skrzynka w pokoju pedagogów była zapełniona aż po brzegi, co wskazuje na to, że bardzo dużo osób postanowiło w ten dzień wyznać sobie miłość, a także przyjaźń. Został też rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszy wiersz miłosny. Wyróżnienia otrzymały uczennice: Justyna Zambrowicz z klasy I k, Agnieszka Siekiera z klasy II a, Renata Labos z klasy II e oraz Anna Nowińska z klasy II e. Dziewczęta otrzymały w nagrodę słodkie upominki. Ich twórczość można podziwiać na gazetce Samorządu Szkolnego. Dodatkowo Walentynki były dniem kolorowym. Każdy, kto miał na sobie coś czerwonego, nie był odpytywany. Jednak upiekło się też często uczniom bez czerwieni na ubraniu, gdyż w tym dniu nauczyciele byli bardziej łaskawi, widać Walentynki udzieliły się każdemu:)