Mikołajkowy Turniej Badmintona
 W dniu 10.12.2011r.w sali SP 3 odbył się Mikołajkowy Turniej Badmintona zorganizowany przez UKS „Korona” Pabianice. Uczestnicy turnieju zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe: uczniowie klas I-III i klas IV-VI oraz uczniowie gimnazjum.
Najliczniejsza reprezentacja naszego Gimnazjum, pod opieką p. D. Gwiazdowskiej i p. E. Milczarek, wystąpiła w następującym składzie:
DZIEWCZĘTA
1. Natalia Mróz kl.1a
2. Michalina Mikołajczyk kl.1i
3. Aleksandra Kozioł kl.1i
4. Natalia Maciejewska kl.1g
5. Aleksandra Kurzawa kl.1g
6. Sylwia Kozdroń kl.3i

CHŁOPCY
7. Maciej Lizak kl.1f
8. Albert Zochniak kl.1g
9. Krzysztof Knapik kl.1b
10. Wiktor Krawczyk kl.1b
11. Michał Ogórkiewicz kl.1f
12. Patryk Ośniecki kl.1g
13. Bartosz Wasilewski kl.1g
14. Patryk Janiczek kl.1i

Pierwsza część turnieju dla gimnazjalistów rozegrana została grupowo, a później nastąpiły mecze finałowe. Nasi reprezentanci toczyli bardzo zacięte boje. Ostatecznie, wśród dziewcząt III miejsce wywalczyła Natalia Mróz, a IV miejsce zajęła Aleksandra Kurzawa. Wśród chłopców najwyżej uplasował się Maciej Lizak, który zajął III miejsce w turnieju.

SERDECZNE GRATULACJE !!!