Puchar Łódzkiego Kuratora Oświaty
 W dniu 01.12. 2011r. w łódzkiej hali sportowej odbył się Młodzieżowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Łódzkiego Kuratora Oświaty oraz konkurs „Super kibic” o Puchar Wojewody Łódzkiego.
W turnieju wzięły udział następujące drużyny: Gimnazjum z Jeżowa, Gimnazjum z Ozorkowa, Gimnazjum Miejskie z Aleksandrowa Łódzkiego, Gimnazjum nr 22 z Łodzi, Gimnazjum nr 34 z Łodzi, Gimnazjum nr 2 z Koluszek, Gimnazjum nr 2 z Tuszyna i Gimnazjum nr 3 z Pabianic. Osiem zespołów zostało podzielonych na dwie grupy.
W swojej grupie Gimnazjum nr 3 z Pabianic wygrało 3:0 z Gimnazjum nr 34 Łódź zremisowało 0:0 z Gimnazjum nr 2 Koluszki i wygrało 4:0 z Gimnazjum nr 2 z Tuszyna.
W półfinale Gimnazjum nr 3 Pabianice wygrało 3:0 z Gimnazjum Miejskim z Aleksandrowa Łódzkiego. W finale Gimnazjum nr 3 z Pabianic pokonało Gimnazjum nr 2 z Koluszek 2:1
W klasyfikacji generalnej turnieju I miejsce zajęło Gimnazjum nr 3 z Pabianic, II miejsce Gimnazjum nr 2 z Koluszek, a III miejsce wywalczyła drużyna z Gimnazjum Miejskiego z Aleksandrowa Łódzkiego. Reprezentacja kibiców z naszej szkoły wspaniale kibicowała, jednak nie udało im się zdobyć nagrody „Super kibica”.