Rozstrzygnięcie konkursu powiatowego „Piękno i różnorodność opisów przyrody w literaturze”
13 grudnia 2011 roku w Wojewódzkiej Bibliotece Pedagogicznej – filia Pabianice odbyło się rozstrzygnięcie konkursu powiatowego „ Piękno i różnorodność opisów przyrody w literaturze”, organizowanego przez PODM i DN w Pabianicach.
Naszą szkołę reprezentowali: Dominika Godula, Mateusz Jurek, Joanna Kozdrój i Agnieszka Widz.
I miejsce w powiecie w poziomie gimnazjów zajęła Dominika Godula z kl. III a – uczennica p. Urszuli Węgrzyn – Skrzydlewskiej. Wszyscy finaliści otrzymali cenne nagrody książkowe, ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Łodzi.
Spotkanie uświetnił występ uczniów z Gimnazjum nr 1 w Konstantynowie Łódzkim, którzy recytowali wiersze Czesława Miłosza.